Leadership Development Program

Навіщо мені це?

Мета Leadership Development Program ( LDP ) — підготувати майбутніх лідерів бізнесу Mars вже сьогодні. Це ідеальний спосіб закласти фундамент твоєї кар'єри у сфері бізнес-лідерства . Всього за 3 роки ти зможеш пройти шлях від випускника до менеджера і попрацювати в різних відділах компанії : маркетинг, фінанси, продажі, дослідження і розробки, виробництво , HR , інформаційні технології , закупівлі та ін. Крім того, у тебе буде можливість отримати досвід у різних бізнес-сегментах Mars (Сhocolate, Petcare, Gum) або стати частиною центральної команди і відповідати за всі сегменти одночасно.

Що на мене чекає?

У тебе буде індивідуальний план розвитку. Він складається з урахуванням потреб бізнесу і твоїх побажань. Щороку ти будеш працювати в новому відділі, завдяки чому зможеш здобути різнобічний практичний досвід і зрозуміти, як побудований бізнес Mars. З першого дня ти почнеш працювати над ключовими проектами компанії як на локальному, так і міжнародному рівні, приймати відповідальні рішення і впливати на результати бізнесу. Цікаві i важкі завдання дозволять тобі досягати нових висот професіоналізму і особистого розвитку. Крім того, LDP об’єднує різні форми навчання: зовнішні і внутрішні тренінги спільно з менеджерами компанії, зустрічі зі старшими лідерами, воркшопи та міжнародні проекти.

Що очікують від мене?

На цій програмі ми ростимо майбутніх CEO, тому стати учасником Leadership Development Program - це велика відповідальність. Ми чекаємо від тебе безперервного розвитку та навчання, старанності, прагнення до досягнення результату, професійного та особистісного зростання. Індивідуальний план розвитку допоможе тобі досягнути успіху у виконанні поставлених завдань.

На яку підтримку я можу розраховувати?

Тобі завжди будуть готові допомогти, дати пораду або надати підтримку ментори і старші лідери бізнесу. Раз на рік наприкінці твого призначення проходить оцінка діяльності, на якій члени management team і твій безпосередній керівник обговорюють твої бізнес результати, особистий та професійний ріст, а також перспективи на майбутнє. Завдяки цьому процесу ми зможемо оцінити твій прогрес, а також, орієнтуючись на потреби бізнесу, обговорити з тобою напрямок розвитку твоєї кар'єри і спланувати наступне і найбільш відповідне для тебе призначення.

Ключове слово в назві програми - «розвиток»: LDP - це початок довгострокового розвитку твоєї кар'єри в компанії Mars.

Ключові факти про Leadership Development Program

Переваги:

 • конкурентна заробітна плата;
 • розширений соціальний пакет;
 • гнучкий графік роботи;
 • швидкий кар'єрний ріст;
 • індивідуальна програма розвитку;
 • професійний досвід від старших лідерів;
 • робота в різних відділах і бізнес сегментах
  компанії протягом 3х років;
 • участь у зарубіжних проектах;
 • спеціалізоване навчання та тренінги.

Вимоги:

 • випускник 2014-2017 року;
 • хороше знання англійської мови;
 • готовність до переїзду і відряджень;
 • повний робочий день.

Тривалість:

 • 3 роки

Історії успіху учасників Leadership Development Program:

Сергій Цаберябий

Після отримання диплому магістра Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю Міжнародні економічні відносини та здобувши початковий досвід роботи, я, як і кожний молодий спеціаліст, думав про майбутню кар’єру, компанію, в якій би мав можливість розвиватись. Дізнавшись про програму Leadership Development Program@Mars, я неодмінно вирішив спробувати свої сили. Я знав, що потрапити на програму нелегко: багатоступеневий відбір, величезна кількість бажаючих, та думка «А як далеко я зможу пройти?» не покидала мене.

На програмі я вже майже рік. Мій перший етап програми проходить у відділі Sales Operations. Робота у даному підрозділі непроста, надзвичайно відповідальна, але дуже цікава. Моїми першими проектами були створення аналітичної підтримки каналу регіональних ключових клієнтів, а також розробка інвестиційної політики, яка визначила єдиний підхід у роздрібній торгівлі з точки зору контрактної вартості розміщення продукту. Створення такої єдиної політики стало особливо критичним при об’єднанні компаній Mars та Wrigley в Україні.

Моїм першим враженнями від компанії було те, що тут я зустрів багато цілеспрямованих людей, разом з якими просто не може бути нічого недосяжного. Марс – це компанія зі своїми 5-ма Принципами : Якість, Відповідальність, Взаємовигідність, Ефективність і Свобода. Кожен співробітник керується цими Принципами. Скажімо, ти щодня відчуваєш свободу, перш за все, свободу в прийнятті тих чи інших рішень, але при цьому ти також відповідальний і за якість свого рішення, повинен зважити, чи є воно справді ефективним та взаємовигідним.

Для мене дуже важливо розвивати не лише професійні, але й лідерські якості. Марс – це компанія, яка інвестує в розвиток талантів. Мій план розвитку визначає, над чим і як мені потрібно працювати, а наповнення ролі (цілі та задачі) повністю сприяють моєму всебічному розвитку.

Як на мене, Leadership Development Program в Mars – це всебічна та глибока підтримка молодого фахівця і його розвитку. Компанія завжди сприятиме руху вперед, але ініціатива завжди повинна йти від тебе!

Анна Шумська

Після навчання в Київському Інституті Міжнародних відносин та в Лондонському Імперіал Коледжі я вирішила спробувати свої сили в «Leadership Development Program@Mars». Пройшовши багатоетапний, але справедливий відбір, мені пощастило стати учасником програми.

Мій перший ассаймент розпочався в січні 2017 року у відділі Маркетингу. На мене чекали цікаві проекти, які вимагали високого рівня відповідальності та залученості. Серед найвагоміших були підготовка до запуску нової комунікаційної платформи, управління спонсорським проектом в популярному телешоу, реновація діджитал-платформи бренду, управління запусками продуктів різних категорій, а також підготовка комплексного проекту із планування маркетинг-активностей для наступного року.

Для мене відділ маркетингу особливий, адже він відкриває можливості для багатостороннього професійного розвитку. Важливим аспектом роботи у компанії є взаємодія з іноземними колегами. Мені подобається, що я маю змогу переймати досвід та вчитись новому у колег з України та інших країн світу.

Особисто для мене комфорт роботи в компанії, насамперед, визначається атмосферою в колективі. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, відкриті та доброзичливі люди. Мars цінує думку кожного, лінійний менеджер завжди готовий допомогти у питаннях професійного та особистісного розвитку.

Програма LDP дає можливість спробувати себе у різних функціях, тож я з нетерпінням чекаю на свій наступний ассаймент, щиро вірю, що здобутий досвід допоможе мені якнайкраще реалізувати себе в новій для мене ролі.

Андрій Найда

Після навчання у Київському Інституті Міжнародних Відносин за спеціальністю Міжнародні економічні відносини, я поставив собі за мету зрозуміти, в якій компанії та сфері я зможу максимально реалізувати свій потенціал. Здобувши досвід роботи у декількох компаніях, я швидко переконався, що саме у Mars я хотів би рости та розвиватись.

Програма Leadership Development Program@Mars зацікавила мене, передусім, своїм динамічним режимом. Адже всього за три роки у кожного учасника є можливість попрацювати та здобути досвід у трьох різних відділах компанії, якнайкраще зрозуміти бізнес та, врешті-решт, отримати по закінченню програми серйозну, ключову позицію.

Для мене програма розпочалась у відділі продажу, мене запросили на роль Фахівця підвідділу із роботи з регіональними клієнтами. Я добре пам’ятаю свій перший проект – оптимізація структури мерчендайзерів по всій Україні. Цей проект показав мені рівень довіри компанії з перших днів, а також відповідальність, яку на мене було покладено за прийняття тих чи інших рішень. Працюючи в Марс вже майже рік, я розумію, що в цій компанії у кожного є можливість проявити себе. У тебе є цікаві ідеї? Ти знаєш як їх реалізувати? – Уперед! Твою думку завжди візьмуть до уваги і будуть готові підтримати твої інноваційні та раціональні ідеї.

Хочу також відзначити, що, на відміну від багатьох інших компаній, Марс справді приділяє багато часу професійному розвитку співробітників. Організована внутрішня структура Марс Університет, яка поєднує в собі чимало тренінгів та курсів для нових співробітників, Лінійних менеджерів, функціональні та лідерський коледжі, ну і, звичайно, спеціальні навчальні програми для учасників LDP.

Щиро вірю, що така програма зможе допомогти вам розкрити ваш внутрішній потенціал та реалізувати себе. Вірте в себе, будьте наполегливими у досягненні цілей і ви неодмінно станете одним із лідерів компанії.