Mars Academy — це унікальна можливість зануритись у світ FMCG-індустрії на прикладі компанії Mars.

До Mars Academy входять лекції по двох основних напрямах роботи компанії (один — маркетинг та продажі, другий — фінанси) і унікальні курси «Таємниці FMCG». Прослухавши їх, ти зможеш розширити свій кругозір, знайти практичні знання і, безумовно, отримати шанс дізнатися про внутрішні процеси світового лідера FMCG-сектора. Перевага Mars Academy в тому, що Академія є цікавим і бонусним доповненням до основної освіти.

Після закінчення курсів кожному студенту будуть видані два види дипломів. Перший — диплом учасника «Таємниці FMCG» вручається за відвідування майстер-класів усіх днів проведення «Таємниць». Другий — диплом, що підтверджує прослуховування лекцій за сферами бізнесу: Маркетинг і продажі та Фінанси. Для того, щоб отримати такий диплом в певній галузі функціонування компанії, необхідно відвідати 3 лекції з обраної сфери і одну суміжну. Наприкінці кожного тренінг-заняття студентам будуть видані спеціальні картки, які потрібно зберегти до кінця курсу — саме вони змінюються на сертифікат.

Цей диплом стане відмінним доповненням до резюме.

У різних ВУЗах країни проходитимуть лекції з провідними фахівцями компанії Mars. Ми пропонуємо кілька напрямків, які допоможуть тобі знайти підходящі курси відповідно до своєї спеціалізації («Маркетинг і Продажі» чи «Фінанси і комерція»). Кожен напрямок сформовано як єдиний курс, що складається з ряду півторагодинних лекцій та майстер-класів. Слідкуйте за розкладом лекцій і обов'язково реєструйтесь!