Бренди і сегменти

Шоколад (Chocolate)

Продукти харчування для домашніх тварин (Petcare)

Жувальна гумка (Gum)

Продукти харчування (Food)

Напої (Drinks)

Підрозділи

Відділ постачання (Supply)*

Ми працюємо, щоб забезпечити безперебійне виробництво і надійне постачання продукції, що повністю відповідає вимогам клієнтів.

Робота відділу постачання починається з клієнта і йде у зворотному напрямку. Його мета - постійно виготовляти і надійно постачати продукцію, яка відповідає вимогам клієнтів і перевершує їх очікування. Виробнича галузь стрімко розвивається і ставить складні завдання щодо управління ростом. У нашій мережі всесвітніх поставок працює близько 20 000 співробітників, які виробляють продукцію найвищої якості, щоб ми могли задовольнити потреби клієнтів щодо поживності, смаку, зовнішнього вигляду, зручності та вартості. Вам можуть запропонувати взяти під особистий контроль що завгодно, від розробки обладнання до логістики, залучення робочої сили та управління.

Також ви можете відповідати за забезпечення чіткого і безкомпромісного контролю якості, конкурентні витрати або дослідження мінливості природної сировини.

Більш детальну інформацію про функції у відділі постачання ви можете знайти на нашому офіційному сайті.

*Існує в компанії Mars Inc., проте поки що не представлений в Mars Україна


Вакансії компанії

Фінанси (S&F)

Команда фахівців з відділу фінансів працює на передовій нашого бізнесу. Нашим працівникам підвладний повний спектр фінансових послуг: від впровадження фінансового контролю до надання докладного аналізу нашого стратегічного розвитку. Команда S & F також активно працює з іншими відділами компанії, допомагаючи побачити неефективні процеси і запропонувати щось нове.

Якщо компанія — це організм, а грошові потоки — його кров, то фінансовий відділ — це орган, який несе відповідальність за стан і циркуляцію цієї крові.

Управління ризиками, бухгалтерський облік, управління інвестиціями, податковий контроль — це лише деякі з функцій, які знаходяться в компетенції наших співробітників з відділу фінансів.

Більш детальну інформацію про фінансовий відділ ви можете знайти на нашому офіційному сайті.


Вакансії компанії

Управління персоналом (People & Organization)

У Mars відділ управління персоналом називається People & Organization.

Співробітники P&O займаються не «людськими ресурсами» і навіть не «персоналом», а людьми і їх життям в нашій компанії.

Саме завдяки команді P&O таланти приходять і залишаються в Mars надовго. Наші професіонали з відділу P&O створюють умови для зростання, навчання та розвитку наших співробітників. Вони — їх підтримка та дружнє плече в процесі просування по кар'єрних сходах.

Основне завдання команди P&O — професійний та особистий розвиток співробітників. Крім того P&O займається питаннями винагороди і соціальних пакетів, залученням людей в компанію, розвивають бренд роботодавця Mars, розробляють кадрову політику і, звичайно, забезпечують добробут і залученість кожного співробітника.

Більш детальну інформацію про відділ управління персоналом ви можете знайти на нашому офіційному сайті.


Вакансії компанії

Інформаційні технології (Information Service)

Що насамперед приходить на думку, коли ви замислюєтеся про компанію Mars? Шоколад?

Що ж, ми дійсно виготовляємо одні з найпопулярніших шоколадок у світі. Але за цим криється набагато більше. Сьогодні неможливо управляти такою великою та динамічною компанією без розвитку інформаційних технологій.

Mars Information Services (Mars IS) — це величезний ІТ-підрозділ компанії Mars Inc., що підтримує бізнес всієї корпорації. Співробітники Mars IS надають повний спектр ІТ-послуг, починаючи з обслуговування мереж та завершуючи складними системами планування бізнес-ресурсів.

Ще більше про Mars IS ви можете прочитати на нашому офіційному сайті.


Вакансії компанії

Логістика (Logistics)

Логістика — це частина нашої функції постачання.

Це невід'ємна частина ланцюжка, до якої також входять проектування і виробництво. Ця галузь стрімко розвивається і ставить складні завдання з управління ростом.

Сьогодні в нашій мережі світового постачання працює близько 20 000 співробітників, які виробляють продукцію найвищої якості, щоб ми могли задовольнити потреби клієнтів у поживності, смаку, зовнішньому вигляді, зручності та вартості. Вам можуть запропонувати взяти під особистий контроль що завгодно, від розробки обладнання до логістики, залучення робочої сили та управління.

Також ви можете відповідати за забезпечення чіткого і безкомпромісного контролю якості, конкурентні витрати або дослідження мінливості природної сировини.


Вакансії компанії

Маркетинг (Marketing)

Ми — це маркетинг, який творить історію.

Маркетинг, який створює світові супер бренди. Тут у вас є свобода думати масштабно і творчо, розвивати ідеї та забезпечувати реалізацію виграшних бізнес-моделей.

Пошук інноваційних способів взаємодії зі споживачами вимагає особливого поєднання навичок і якостей. Високий рівень креативності, інтуїції, співпереживання — все це дуже знадобиться тобі, якщо ти хочеш розвиватися в Маркетингу.

У нашу команду ми шукаємо гравців з відмінними аналітичними і стратегічними навичками, які вміють слухати співрозмовника і відстоювати свою позицію.

Більш детальну інформацію про функції у відділі маркетингу ми можете знайти на нашому офіційному сайті.


Вакансії компанії

Закупівлі (Commercial)

Наш комерційний відділ здійснює ключовий вплив на напрямок усього бізнесу.

Команда Commercial підтримує взаємини з постачальниками, галузевими та нормативними органами. Тут співробітники прекрасно розуміються у всьому ланцюгу постачання. Крім того, саме вони забезпечують, щоб наше постачання відповідало принципу взаємовигідності в усіх відношеннях.

З особливою увагою Mars відноситься до довгострокової екологічної стійкості всіх використовуваних матеріалів. Адже ми працюємо тільки з постачальниками, які поважають людей і дбають про довкілля. Співробітники комерційного відділу займаються не тільки закупівлею сировини, послуг і матеріалів, а й багато чим іншим, наприклад, розробкою упаковки.

Детальніше про функції в комерційному відділі ви можете прочитати за посиланням mars.com.


Вакансії компанії

Науково-дослідна робота (Research and Development)*

З чого починається Mars? Важко сказати.

Але ми точно знаємо, що Відділ досліджень і розробок стоїть біля витоків наших бізнес-процесів. Саме тут народжуються нові рецепти і удосконалюються вже улюблені.

Науково-дослідний відділ веде інноваційну діяльність: від оцінки клієнтів і визначення їх потреб до розробки незмінно гідної захоплення продукції.

Ми чекаємо допитливих і заповзятих юнаків та дівчат зі знаннями в різних технічних спеціальностях.

У команді R & D можна розвиватися в одній з чотирьох областей: Якість та безпека продукції, Наука, Технологія та Розвиток нової продукції.

Подробиці про наш відділ досліджень і розробок шукайте на офіційному сайті компанії Mars.

*Існує в компанії Mars Inc., проте поки що не представлений в Mars Україна


Вакансії компанії

Продажі (Sales)

Співробітники відділу продажів — це обличчя компанії Mars.

Саме вони забезпечують доступність нашої продукції для споживача. Їх завдання - зробити так, щоб покупець зробив правильний вибір.

Команда Sales працює над стратегією просування продукту на ринок, взаємодіє з клієнтами, іншими словами, розвиває бізнес Mars.

Якщо ти комунікативний, любиш досягати цілей і володієш високим рівнем ентузіазму, то ми чекаємо тебе в нашій команді.

Ще більше про можливості у відділі Продажів шукайте на офіційному сайті компанії.


Вакансії компанії

Корпоративні зв’язки (Corporate Affairs)

Роль відділу корпоративних зв’язків — підтримувати репутацію і сприяти зростанню Mars як сімейної компанії, яка базує свою роботу на П'яти Принципах.

У сферу відповідальності відділу входять різні види комунікацій: як внутрішні, із співробітниками компанії, так і зовнішні.

Зовнішні комунікації включають взаємодію зі ЗМІ, кризові комунікації і спілкування з споживачами по гарячій лінії. Крім того відділ корпоративних відносин взаємодіє з органами державної влади; спілкується з питань торговельно-тарифного регулювання та зниження бар'єрів на шляху реалізації продукції.

Крім цього, наша команда Corporate Affairs активно співпрацює з місцевими громадами у сфері корпоративної соціальної відповідальності.


Вакансії компанії

Географія

Вітаємо в Мars в Україні!

Mars Incorporated

Mars Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська
(колишня Червоноармійська) буд. 100.
БЦ «Торонто», Вежа А.

офіс компанії